#MAMESE

Podporujeme prožití vztahu naplno! Povzbuzujeme partnery ke kvalitnějším vztahům a sami se učíme, jak být lepšími partnery. Vztahy nás baví! A bavíte nás vy!

Na začátku bylo přání darovat přátelům ke vstupu do manželství něco výjimečného. Dárek, který jim nezačne překážet na kuchyňské lince a neposbírá prach na půdě. Chtěla jsem něco krásného a originálního, ale bála jsem se, že se netrefím do jejich vkusu. Dárek pro mne nebyl jenom poděkování, že mohu být svědkem jejich svatebního dne, ale především výzva, jak je podpořit ve vztahu a podnítit je k hravosti a náklonnosti k sobě navzájem. Protože věřím, že věnovat se sobě navzájem a našemu vztahu, se vyplácí. Vznikl tak první dárek #MAMESE.

Uběhlo několik let, než přišel Adam, a dodal tolik podpory, aby se #MAMESE zrodilo. Od té doby jsme ušli velký kus cesty, a stále směřujeme dopředu. Svatební dar #MAMESE Svatebně je již několikátou verzí od prvního dárku a každý měsíc novomanželům připomíná jejich rozhodnutí být spolu. Mimo to také pilně pracujeme na rozšíření darů pro jiné zvláštní příležitosti, například #MAMESE Stále! – naprosto geniální dárek pro naše rodiče, kteří si už pořídili všechno, co potřebují, a koupit jim dárek, který je potěší, je tááák těžké.

Shodli jsme se, že šťastný vztah je dovednost. A že stejně jako jakoukoliv jinou dovednost, se dá i šťastný vztah rozvíjet. Za #MAMESE stojí nadšení a energie podporovat partnery a povzbuzovat je, aby experimentovali, učili se od sebe navzájem a rostli spolu.

A díky vám se rozvíjíme i my.

S ❤ za #MAMESE

E.

Kontakt

Eliška Remešová

Eliška Remešová

zakladatelka, content maker

eli@mameseradi.cz
+420 736 733 693

Adam Veselý

Adam Veselý

zakladatel, design guru, man’s eye

adam@mameseradi.cz
+420 602 293 372